שאלות נפוצות

האם מובטח לי שארזה בשיטת חופש מאוכל?

אם את תוהה ומתלבטת "האם זה באמת יעבוד הפעם או ששוב אני עומדת להתאכזב מעוד ניסיון לא מוצלח"? זה מובן.. וגם מוכר לכל מי שמעוניינת בעשיית שינוי אך חוששת מהלא נודע. מה שאני יכולה להתחייב עליו הוא שבתוכנית הלימוד של חופש מאוכל, אתן לך, לאורך כל הדרך כלים מעשיים ואפקטיביים להרזיה שמתחילה מהראש ושמירה על המשקל לאורך זמן. אם תבחרי לעשות שימוש בכלים הללו ותתמידי בתוכנית כמו שהיא מוצעת תגיעי להגשים את מטרותייך, אם זה לרזות, להשתחרר מהפרעות אכילה / אכילת יתר, להגשמת מטרות בתחומי חיים נוספים ועוד.

כלומר, הדרך של חופש מאוכל דורשת מחוייבות ויישום הכלים והתהליך המוצע על ידנו, ואלה אפשריים ויישימים לחלוטין להגשמת המטרות שלך. לכן, אינני מבטיחה הבטחות לגבי דברים שאינם תלויים בי.. מכיון שאת היא זו ההולכת במסע, אבל אני מבטיחה שנלווה אותך בכל צעד בדרך ... ואני בטוחה שכל אחד יכול להנות מחופש מאוכל, לרזות, לשמור על משקל יציב לתמיד ולהגשים הרבה מטרות מעבר לזה, כששנה היא פרק הזמן המינימלי הנדרש כדי שחופש מאוכל תהפוך לדרך חיים פשוטה, יומיומית ומשמעותית עבורך - לתמיד!

האם אפשר לבוא לפגישת ניסיון או לפגישה אחת בלבד?

בהחלט!
אני מזמינה אותך לקבל פרטים על סדנת "הביס הראשון של חופש מאוכל", סדנה מרתקת שאורכה 3 שעות בלבד, ללא כל התחייבות מצידך, על מנת שתכירי את השיטה, את המנחות ואת המסגרת של לימוד חופש מאוכל.

מהסדנה כבר תצאי גם עם כמה תובנות ואפילו טיפים חשובים להתנהלות חדשה בנושא האוכל והמשקל שלך, אך גם תוכלי להחליט אם חופש מאוכל זו דרך להתמודדות עם האכילה והמשקל שלך שמתאימה לך, ותוכלי אף להתחיל ביישומה מיד.

עד היום ניסיתי שיטות הרזיה רבות שלא עבדו עבורי. במה שונה שיטת חופש מאוכל?

ניסיונה האישי של אופירה שאול מפתחת שיטת חופש מאוכל שרזתה כ-20 ק"ג ושומרת על משקל זה משנת 1985, כמו גם ניסיונם של מעל 1000 איש שחוו את דרך חופש מאוכל, מורה שהשיטה אכן עובדת. יחד עם זאת, נכון שאף שיטה לא מתאימה ל-100% מהאנשים, ולכן את מוזמנת לבדוק באופן אישי, האם שיטה זו אכן עונה על הצרכים שלך או לא. אם לא תנסי לא תדעי.

בנוסף, כמעט כל השיטות הקיימות היום להרזיה הן סוג של דיאטה כלשהי, בחופש מאוכל לעומת זאת, מדובר על הרזיה ללא דיאטה וללא ספירת קלוריות, דרך, שקרוב לוודאי עוד טרם התנסית בה. אם התאכזבת עד היום מכל השיטות האחרות, ואינך מרוצה ממצבך כעת, הרי למעשה אין לך באמת מה להפסיד, חוץ ממשקל עודף ואכילה רגשית (לא רצונית).. ועל הדרך את גם מקבלת כלים שעוזרים לך להעשיר ולשפר את איכות חייך.

הרזיה ללא דיאטה - האם זה באמת אפשרי?

אומנם שיטת חופש מאוכל מבוססת על הגישה להרזיה ללא דיאטה, והיא מציעה "לאכול מהכול", אבל עדיין, אין הכוונה לאכול כל היום או "לאכול את הכל בכל ארוחה". מה שהשיטה מקנה זה כלים מעשיים ואפקטיביים העוזרים לך להתחבר שוב למנגנון הרעב והשובע הטבעי של הגוף (עימו נולדת). בנוסף, עם שיטת חופש מאוכל את לומדת ומקנה לעצמך דרכים אחרות לפתרון בעיות או קושי מאשר "לפצות" את עצמך עם אוכל - כשאת חשה צורך בכך.

כמו כן, בעוד שדיאטה בנויה על איסורים והגבלות שונות ומשונות, שקשה עד בלתי אפשרי לעמוד בהן לאורך זמן, והיא גם מותנית בהישענות על גורמים חיצוניים (כגון ספירת קלוריות, הימנעות ממאכלים אהובים, הישקלות יום-יומית למדידת הצלחתך (אושרך) וכד'), הרי ששיטת חופש מאוכל מציעה לך דרך אפקטיבית לטפל בעצמך מתוך מקום של מודעות, הקשבה ובחירה. מודעות למה שאת בוחרת לאכול, מודעות למה שאת בוחרת לעשות בכל רגע נתון, וזאת תוך כדי תהליך של התיידדות עם עצמך ועם הגוף שנולדת עימו. לכן, השמירה על המשקל אינה נעשית כמו בדיאטה, מתוך תחושות אשמה ובושה כשחרגת מהכללים הנוקשים (ותמיד חורגים...), אלא היא פועל יוצא ותופעת לוואי להקשבה ולבחירות שאת עושה.

תחושת המודעות העצמית המתגבשת, שינוי אמונות ושינוי דפוסי ההתנהגות המכשילים, ההקשבה לגוף שלך, ההתיידדות עם עצמך, כל אלו מובילים בשיטת חופש מאוכל לדפוסי אכילה ומשקל יציב משביעי רצון, והפעם זה לחיים!

מהם אחוזי ההצלחה של שיטת חופש מאוכל?

מטרתם העיקרית של רוב האנשים המחליטים לבוא וללמוד את שיטת חופש מאוכל היא לרדת במשקל. זאת בד"כ ההצלחה לה מייחלים. יש המבינים שאכילת היתר שלהם ו/או ההתעסקות הבלתי פוסקת שלהם בנושא היא הבעיה, אבל רובנו עדיין מקווים לקסם.. שיפתור בדרך נס את בעיית המשקל. אז, למרות שתחושת החופש (מאוכל ועוד..) היא בהחלט חוויה של נס (!), עדיין יש דרך ומיומנות ללמוד ולהטמיע כדי שההרזיה הפעם תהיה פתרון לכל החיים לעומת מענה נקודתי וזמני, וזה דורש תהליך, ולעיתים גם מאמץ, נחישות ואורך רוח כדי להגשימם.
אין לי ספק שמי שתתמיד ותתרגל את השיטה תצליח ותגשים את מטרותיה. אך זה מובן, שלא כל מי שתתחיל בשיטת חופש מאוכל תבחר להמשיך ולהתמיד בדרך זו, שהרי אף שיטה לא מתאימה ל-100% מהאנשים.

מה אם לא מתאים לי ללמוד בקבוצה את שיטת חופש מאוכל?

אכן מסלול הלימוד של שיטת חופש מאוכל הוא מסלול קבוצתי, אותו פיתחתי מתוך נסיון רב שנים עם תוכניות ופורמטים שונים של לימוד, כולל לימוד במסלול אישי. הגעתי למסקנה שעל מנת להתחיל להטמיע את הדרך - המסלול הקבוצתי הוא היעיל והמהיר ביותר לקבלת תוצאות.

את מומנת להתנסות בסדנה קבוצתית קצרה, של 3 שעות בלבד ולהיווכח בעצמך, ללא כל התחייבות מצידך, כדי להתנסות ולהכיר את הלמידה במסגרת זו, וגם להתקשר אלינו לקבלת כל המידע על אפשרויות הלימוד של חופש מאוכל בטלפון 052-3260904.

בתוך כמה זמן אני צפויה לראות תוצאות בשיטת חופש מאוכל?

השלב הראשון ב"טיפול שורש" בבעיית המשקל, זה להכיר בעובדה שיש בעיה ושהבעיה יותר מורכבת מאשר "סתם עודף משקל", ושדיאטה אינה פותרת בעיה זו והיא גם לעולם לא תפתור אותה.

כשאנשים מתחילים בשיטת חופש מאוכל ברור להם שהם רוצים לרדת במשקל. מה שלא ברור להם זה, מה הגורמים לאכילת היתר שלהם, ו/או, מה הם הגורמים לחוסר היכולת שלהם להתמיד בדיאטות אותן התחילו, ו/או, מה הסיבה לעליה חוזרת של משקלם (ויותר) למרות שאין דבר שהם רוצים יותר מלהיות רזים, וכד'.

היות ונושא המשקל הוא נושא טעון למדי רגשית, והאכילה שלך, המשקל העודף וההתעסקות המתמדת בנושא האוכל והאכילה הם רק סימפטום למה שקורה לך בחיים ואינם הבעיה עצמה, התהליך דורש הקניית היכולת להישען על עצמך ועל הכוחות הפנימיים שלך, תוך כדי פיתוח מודעות פנימית כדי לפתח צורת חשיבה של אדם רזה ורכישת הרגלי אכילה של אדם רזה. בעקבות תהליך כזה, מניסיוננו, תבוא גם הירידה במשקל ו/או שמירה על משקל יציב באופן טבעי ובקלות, כדרך חיים ולאורך זמן.

קצב הטמעת העקרונות והכלים של חופש מאוכל ויישומם בחייך תלויי בך - ההיסטוריה שלך, הסביבה בה גדלת ומה כבר עברת בחייך, וכמובן מידת הפתיחות והמוכנות שלך לעשות תהליך של שינוי. לכן קצב התהליך ואורכו תלוי בכל הגורמים הללו, ומשתנה מאדם לאדם.

מה קורה בסדנה של חופש מאוכל?

פיתחתי את סדנת "הביס הראשון של חופש מאוכל" בדיוק בשביל לענות על שאלה זו ועוד רבות אחרות, וגם מתוך עדויות של משתתפות בה - היא עושה את העבודה 🙂
הנה מה שכתבה משתתפת בסדנה:
"אהבתי שדובר בה על נושאים ושאלות שהטרידו אותי במשך שנים ללא מענה ופעם ראשונה שמעתי שיש דרך להתמודד איתה. הרגשתי שאתן יודעות ומאמינות בדרככם וזה יצר אמינות. התרשמתי ממעגל הנשים שהיו במעגל ומשתי הנשים שסיפרו על נסיונן, ויצאתי עם תחושה שיש תקווה לטפל סוף סוף בבעיה שאני תקועה בה שנים. התפיסה הפוכה מזו שחייתי בה כה".

כיצד אדע אם שיטת חופש מאוכל מתאימה לי?

נשמח לשוחח איתך כדי לבחון אם שיטת חופש מאוכל מתאימה לך, בטלפון 052-3260904
או שלחי לנו מייל עם מספר הטלפון שלך ושעות נוחות להתקשרות וניצור איתך קשר.

הדרך, בסופו של דבר, לדעת עם דרך או שיטה מסויימת מתאימה לך, היא פשוט להתנסות!
לשם כך יצרנו את ההזדמנות של סדנת "הביס הראשון של חופש מאוכל", סדנה קצרה אך עוצמתית, חד פעמית,
שבה תוכלי להכיר ו"לטעום" את השיטה ולהחליט אם לרוחך היא.
בכל מקרה, תצאי עם תובנות וטיפים חשובים להתנהלות חדשה עם האוכל והמשקל שלך.

למי מיועדת שיטת חופש מאוכל?

שיטת חופש מאוכל מיועדת לך,
אם יש לך עודף משקל ואת מעוניינת לרדת למשקל הרצוי לך
אם את שואפת להפסיק להתעסק יתר על המידה עם האכילה והמשקל
אם את מעוניינת להפסיק את המאבק עם המשקל, האכילה והמראה שלך
אם את מעוניינת להעשיר את איכות חייך
אם את סובלת מהפרעות אכילה
אם את סובלת מדימוי עצמי נמוך
אם את רזה המרגישה שמנה
אם את אמא לילדים עם בעיות משקל
אם את נערה המוטרדת מאוד מהמראה החיצוני
אם את אישה בהריון ו/או לאחריו
אם הומלץ לך לרדת במשקל מסיבות רפואיות
אם את מתמודדת עם בעיות אכילה בשל אורח חיים אינטנסיבי ועמוס במיוחד
אם את חשה שנושא המשקל והאוכל מעסיקים אותך יתר על המידה

תאמרי ביי ביי לדיאטה

גלי את הסוד עכשיו!
תאמי שיחת ייעוץ
Simply - Digital Workshop
Powered by
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram