חופש מאוכל

להגיע למשקל טבעי ובריא

מאות נשים הגיעו למשקל טבעי ובריא בגישת חופש מאוכל על ידי סויצ' בראש לחשיבה רזה. בסיום התכנית, יצרתי עבורן סדרת סרטונים שמסכמת את השיטה ומאפשרת להן לחזור לתהליך שוב ושוב אחרי שלמדו איתי.
לתקופת זמן ניסיונית ומוגבלת אני מאפשרת לכל מי שרוצה לקבל את סדרת הסרטונים הזו בחינם וללא התחייבות
להיות עם חופשי מאוכל

גישת 'חופש מאוכל' מציעה אלטרנטיבה שפויה לדיאטות

במקום התנזרות מאוכל אהוב, ספירת קלוריות
ומשחקי מתמטיקה עם אוכל,
לחזור למנגנונים הטבעיים של הגוף ולרדת במשקל
דרך הקשבה לגוף ולצרכים וחיווט מחדש של ההרגלים.

הסדרה כוללת 5 סרטונים:

סרטון 1 - סרטון הקדמה שבו אני מסבירה מה באמת מונע ממך לרזות, ולמה לדיאטה או לכוח רצון אין שום קשר לזה!
סרטון 2 - הראשונה בשינוי, בה אנחנו מתמקדים בך מי את, איך הדפוסים שלך נוצרו ולמה - כדי לאפשר שינוי וגם - מה נדרש לך כדי לבצע שינוי ומהי הדרך המהירה ביותר עבורך
סרטון 3 - התחנה השניה עוסקת בפרדוקס השינוי ויש לי תחושה שאת הולכת להיות מופתעת ממה באמת נחוץ לך כדי לעשות שינוי
סרטון 4 - התחנה השלישית - בה אנחנו מגיעים לתכל'ס מחליפים דיאטות ואיסורים באכילה קשובה, על פי מנגנון הגוף הטבעי של הגוף. לומדות מחדש להנות מאוכל.
סרטון 5 - התחנה הסופית - מתמקדת בשינוי העמוק הגורם לאכילה רגשית ולהשמנה. נשלב את התכל'ס והרוח לדרך שמאפשרת שינוי משמעותי, באכילה ובכל תחומי החיים.

ועוד הרבה, הרבה מאוד.

הירשמי עכשיו לסידרת הסרטונים שתעזור לך להשיג את החופש שלך...

חופש מאוכל

אופירה שאול

מנטורית ומורת-דרך ותיקה (28 שנים), מנחה ומלווה נשים ביצירת שינויים וטרנספורמציה בכל המישורים, מאמנת להתנהלות מוקשבת ומיטיבה עם האוכל ועם הגוף


כמי שסבלה בעצמה ממאבק רב שנים של אכילת יתר ויו-יו במשקל, וכבר מעל 3 עשורים חיה בלעדיו, אני מחוייבת כבר קרוב ל-3 עשורים לעזור לנשים, להבין ולשנות מהשורש, את הדפוסים הישנים של אכילה-השמנה-דימוי עצמי, בתהליך שמשפיע עמוקות על כל חווית החיים שלהן, בכל התחומים.

עברתי לאורך השנים עשרות תהליכי צמיחה והתפתחות, אישית ומקצועית, בארץ ובחו"ל, ואני מביאה את החוויות, התובנות והנסיון מהתהליך האישי שלי, מהכשרתי כנטורופתית ומוסמכת ברפואה סינית, כמנחת קבוצות, כמאסטר אווטר®, כמטפלת פסיכותרפיה-גופנית, כמנטורית ומאמנת, ומלמדת את אותם כלים שאני עובדת איתם לתהליכי הצמיחה שלי.

בשנת 2017, יצא ספרי – ״חופש מאוכל״ – שמרכז הרבה מהידע על התהליך שלי ועל השיטה.
ספר שנמכר במעל 1000 א.נשים מרוצות מאז יציאתו לאור.

אני מלמדת ומלווה אותך בשיטה הן בקורסים קצרים והן בתכניות ליווי מתמשכות, ובסדרת הסרטונים ארזתי לך את לב השיטה באריזה מזוקקת וקומפקטית :)


והנה מה שחלק מלקוחותי מספרות...

מהרגע הראשון הבנתי שהסדנה איננה עוד דרך לרדת במשקל אלא סדנה העוסקת במודעות ובקבלה כאשר האוכל הוא כלי ההתבוננות.

…ומעבר לזה, למדתי לשחרר. ואולי הביטוי החד ביותר הוא שלמדתי לשחרר את הרצון להיות רזה. לא שיניתי את דעתי אלא שאני פחות צריכה את זה. טוב לי ככה ואני בסדר כמו שאני.

…ובעיקר, למדתי שאני בתהליך. שהדברים לא באים זבנג וגמרנו אלא אני כל הזמן מסתכלת וכל הזמן לומדת על עצמי דברים חדשים. ודרך האוכל אני רואה גם איך אני פועלת בתחומים אחרים בחיי.

אדווה
סיוון
Simply - Digital Workshop
Powered by
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram